ДОУНБ
https://forum.libr.dp.ua/

За німецькою візою – не обов’язково до Києва
https://forum.libr.dp.ua/viewtopic.php?f=25&t=12796
Страница 1 из 1

Автор:  Консультант [ 07 дек 2012, 09:24 ]
Заголовок сообщения:  За німецькою візою – не обов’язково до Києва

Посольство Німеччини в Україні планує скасувати обов’язкову особисту подачу в Києві документів на отримання шенгенської візи. Замість цього по візу можна буде звертатися до візових центрів у регіонах.

Міністерство закордонних справ Німеччини та посольство ФРН в Україні планує вже з наступного року розширити діяльність німецьких візових центрів. Тоді їхніми послугами зможуть скористатися всі, хто забажає. Про ці плани DW повідомив генконсул Німеччини в Донецьку Клаус Ціллікенс.

Двічі їхати до Києва вже не знадобиться

На сьогодні, як відомо, візові центри посольства Німеччини діють у Донецьку, Львові, Одесі та Києві. Утім, скористатися їхніми послугами може обмежена кількість людей. Це лише ті, хто «часто подорожує». Тобто, за останні 2 роки вже мали дві короткострокові шенгенські візи або одну річну мультивізу.

В іншому випадку мешканці з регіонів мали витрачати час та гроші, щоб, як правило, двічі, з’їздити до Києва. Спочатку – для особистого подання заяви та документів, а через певний час – за закордонним паспортом з отриманою візою. Хоча послуги візового центру теж не безкоштовні – 255 гривень. Це, однак, дешевше, ніж подорожувати до Києва.

Нововведення планується у наступному році

З нового ж року, за словами генконсула Ціллікенса, жодних обмежувальних передумов для користування послугами візових центрів не буде. Практично кожен бажаючий, навіть якщо він має новий чистий закордонний паспорт, зможе віддати документи до візового центру. Потім документи направляються до Києва, де і буде ухвалюватися рішення про надання візи. «Тобто, у регіонах, де існують візові центри, зникне обов’язкова необхідність додаткових витрат, пов’язаних з поїздкою у столицю. На мій погляд, це великий плюс»,- зазначив дипломат.

За його словами, до нововведень посольство Німеччини планує перейти в наступному році, десь у березні-квітні. Звичайно, що й візовий відділ в посольстві в Києві буде продовжувати працювати в незмінному режимі. І також буде приймати всіх громадян, якім зручніше звертатися напряму до посольства, зауважив генконсул.


Джерело: http://www.dw.de

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/