ДОУНБ
https://forum.libr.dp.ua/

Дніпропетровщина стала членом Асоціації Європейських Регіоні
https://forum.libr.dp.ua/viewtopic.php?f=25&t=10763
Страница 1 из 1

Автор:  Консультант [ 12 дек 2011, 11:27 ]
Заголовок сообщения:  Дніпропетровщина стала членом Асоціації Європейських Регіоні

На засіданні Генеральної Асамблеї Європейських Регіонів Дніпропетровщину представили як члена Асоціації. Відтепер наш регіон буде запрошуватися на всі заходи, які проходитимуть за участі АЄР. Це дозволить покращити зв’язки з регіонами та організаціями інших держав. Наразі Дніпропетровщина вже отримала перше запрошення на З’їзд членів АЄР, який відбудеться 12 грудня в м. Брюсселі.
Довідка:
Асоціація Європейських Регіонів є найбільшою незалежною мережею регіонів у Європі. Вона об’єднує 270 регіонів з 34 країн, а також 16 міжрегіональних організацій. Заснована в 1985 році АЄР є форумом для міжрегіонального співробітництва та лобістом регіональних інтересів на європейській арені: АЄР була ключовою у створенні консультативних органів Ради Європи (Конгрес місцевої та регіональної влади) та Європейської комісії (Комітет регіонів).
Країни учасниці Асоціації: Болгарія, Бельгія, Боснія та Герцеговина, Чехія, Кіпр, Данія, Німеччина, Греція, Іспанія, Франція, Вірменія, Хорватія, Ірландія, Італія, Угорщина, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Австрія, Польща, Португалія, Македонія, Румунія, Росія, Грузія, Швеція, Албанія, Словенія, Сербія, Фінляндія, Швейцарія, Туреччина, Україна, Великобританія.
Україна представлена Дніпропетровською, Донецькою, Кіровоградською, Київською, Львівською, Одеською та Херсонською областями.
Президент АЄР – Мішель Сабан.
Віце-президент – Іль-де-Франс

Більш детально на visti.dp.ua

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/