ДОУНБ
http://forum.libr.dp.ua/

ЄС допоможе у вирішенні питань щодо нелегальних мігрантів
http://forum.libr.dp.ua/viewtopic.php?f=25&t=9896
Страница 1 из 1

Автор:  Консультант [ 04 ноя 2011, 11:29 ]
Заголовок сообщения:  ЄС допоможе у вирішенні питань щодо нелегальних мігрантів

Європейський Союз виділив 30 мільйонів євро на вирішення питань щодо нелегальних мігрантів, посилення національної політики в сфері міграції, а також будівництво 7 центрів тимчасового розміщення і 2 центрів тримання мігрантів. Про це інформує прес-служба представництва ЄС в Україні.
Очікується, що програму реалізують за два з половиною роки. Допомога передбачена в контексті Угоди про реадмісію між ЄС та Україною.
«Проект допоможе Україні затримувати і належним чином поводитись із неврегульованими мігрантами - у відповідності до найкращих європейських практик та гуманітарних стандартів. Мета проекту - в наданні підтримки Україні в проектуванні, облаштуванні та наданні обладнання для пунктів тимчасового розміщення і центрів затримання для неврегульованих мігрантів у відповідності до європейських стандартів», - йдеться в повідомленні.
У ЄС вважають, що оновлені центри «забезпечать належні умови для проживання і поводження стосовно мігрантів, прийнятих на умовах реадмісії, або затриманих неврегульованих мігрантів - у відповідності до рекомендації Ради Європи та Комітету запобігання катуванням або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню та покаранню».
Також у представництві ЄС поінформували, що сьогодні представництво ЄС в Україні спільно з Державною прикордонною службою відкрили будівництво першого центру тимчасового розміщення мігрантів у селі Сопич на Сумщині.

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/