ДОУНБ
http://forum.libr.dp.ua/

В Україні запроваджується Європейське екологічне маркування
http://forum.libr.dp.ua/viewtopic.php?f=25&t=6432
Страница 1 из 1

Автор:  Консультант [ 31 май 2011, 17:30 ]
Заголовок сообщения:  В Україні запроваджується Європейське екологічне маркування

Мінприроди запроваджує Європейське екологічне маркування товарів і послуг, представлених на ринку України. Кабінет Міністрів України затвердив відповідну постанову від 18 травня 2011 р. № 529 «Про затвердження Технічного регламенту з екологічного маркування».

Відтепер Технічний регламент встановлює вимоги щодо присвоєння і застосування екологічного маркування в Україні, визначає органи з екологічного маркування, регламентує процедуру розроблення, перегляду та впровадження екологічних критеріїв. Документ розроблений відповідно до Регламенту Європейського Парламенту і Ради ЄС від 25 листопада 2010 року 66/2010/ЄС про знак екологічного маркування Європейського Союзу.

Технічний регламент з екологічного маркування дасть змогу розвивати в Україні виробництво товарів і послуг з мінімальним впливом на навколишнє природне середовище і здоров'я людини згідно з вимогами Європейського Союзу. Реалізація постанови забезпечить правдиву, прозору та доступну систему інформування споживача про екологічні характеристики товарів і послуг, представлених на ринку України.

Дія Технічного регламенту не поширюється на лікарські засоби, ветеринарні препарати та медичні вироби.

Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/