ДОУНБ
http://forum.libr.dp.ua/

План дій зі скасування візового режиму
http://forum.libr.dp.ua/viewtopic.php?f=25&t=327
Страница 1 из 1

Автор:  Консультант [ 22 ноя 2010, 10:41 ]
Заголовок сообщения:  План дій зі скасування візового режиму

Європейський Союз узгодив текст Плану дій зі скасування віз для України.
Про це у Брюсселі повідомив представник дипломатичної служби Європейського Союзу.
“Текст узгоджено європейською стороною. Він буде представлений Україні і, сподіваюся, буде підтриманий самітом (Україна-ЄС 22 листопада)», - сказав співбесідник агентства.
За словами дипломата, надання Україні Плану дій зі скасування короткострокових віз є, насамперед, позитивним політичним сигналом для Києва.
«Наш намір – дати позитивний політичний сигнал про готовність вибудовувати тісніші відносини з Україною», - підкреслив він.
Водночас дипломат відзначив, що надання плану дій – це лише початок шляху зі скасування віз, оскільки сам документ вимагає серйозних зусиль від української сторони для виконання всіх необхідних вимог у сфері управління кордонами, міграції, політики надання притулку, безпеки, захисту документів.
Україна і Євросоюз почали безвізовий діалог у жовтні 2008 року. У травні цього року сторони домовилися про надання Україні Плану дій зі скасування візового режиму.
25 жовтня Рада закордонних справ ЄС в своїх висновках про «Східне партнерство» визначила основні параметри Плану дій.
Документ складатиметься з двох частин. На першому етапі передбачається внесення змін до законодавства України, а на другому – реалізація внесених змін на практиці.
При цьому країни - члени ЄС вирішили разом з Єврокомісією моніторити виконання Україною поставлених перед нею умов для скасування візового режиму.
Надання плану дій також не означає автоматизму у скасуванні віз.
Євроатлантика.info, за матеріалом УНІАН

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/